ECJ-3FB2D153K
PanasonicPanasonic
ECJ-3FB2D153K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-3FB2D153K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.015UF 200V X7R 1206
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-3FB2D153K
Tau Wae ECJ-3FB2D153K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 0.015UF 200V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ECJ3FB2D153K
PCC2466TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.015µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.015µF Nga tono General Purpose