ECJ-2YF1C155Z
PanasonicPanasonic
ECJ-2YF1C155Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-2YF1C155Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 1.5UF 16V Y5V 0805
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-2YF1C155Z
Tau Wae ECJ-2YF1C155Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 1.5UF 16V Y5V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECJ