ECJ-2YB1C474K
PanasonicPanasonic
ECJ-2YB1C474K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-2YB1C474K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-2YB1C474K
Tau Wae ECJ-2YB1C474K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.049" (1.25mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ECJ2YB1C474K
PCC1818TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose