ECJ-2VF1E683Z
PanasonicPanasonic
ECJ-2VF1E683Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-2VF1E683Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.068UF 25V Y5V 0805
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-2VF1E683Z
Tau Wae ECJ-2VF1E683Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 0.068UF 25V Y5V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.028" (0.70mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa PCC1852DKR
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.068µF Nga tono General Purpose