ECJ-2VF1C154Z
PanasonicPanasonic
ECJ-2VF1C154Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-2VF1C154Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.15UF 16V Y5V 0805
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-2VF1C154Z
Tau Wae ECJ-2VF1C154Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 0.15UF 16V Y5V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.028" (0.70mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa PCC1844CT
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.15µF Nga tono General Purpose