ECJ-2VC2A330J
PanasonicPanasonic
ECJ-2VC2A330J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-2VC2A330J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0805
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-2VC2A330J
Tau Wae ECJ-2VC2A330J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ECJ2VC2A330J
PCC1961TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 33pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 33pF Nga tono General Purpose