ECJ-2VC1H821J
PanasonicPanasonic
ECJ-2VC1H821J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-2VC1H821J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 0805
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-2VC1H821J
Tau Wae ECJ-2VC1H821J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.028" (0.70mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa PCC821CG
PCC821CGCT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 820pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 820pF Nga tono General Purpose