ECJ-2VB1H332K
PanasonicPanasonic
ECJ-2VB1H332K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-2VB1H332K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 3300PF 50V X7R 0805
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-2VB1H332K
Tau Wae ECJ-2VB1H332K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 50V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.028" (0.70mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECJ