ECJ-2FF1A475Z
PanasonicPanasonic
ECJ-2FF1A475Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-2FF1A475Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 4.7UF 10V Y5V 0805
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-2FF1A475Z
Tau Wae ECJ-2FF1A475Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 4.7UF 10V Y5V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa PCC2462DKR
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose