ECJ-1VC1H101J
PanasonicPanasonic
ECJ-1VC1H101J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-1VC1H101J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0603
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-1VC1H101J
Tau Wae ECJ-1VC1H101J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa ECJ