ECJ-1VB1E105K
PanasonicPanasonic
ECJ-1VB1E105K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-1VB1E105K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 1UF 25V X5R 0603
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-1VB1E105K
Tau Wae ECJ-1VB1E105K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 1UF 25V X5R 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.90mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ECJ1VB1E105K
PCC2422TR
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose