ECJ-0EF1A224Z
PanasonicPanasonic
ECJ-0EF1A224Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-0EF1A224Z
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.22UF 10V Y5V 0402
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-0EF1A224Z
Tau Wae ECJ-0EF1A224Z Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 10V Y5V 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa ECJ0EF1A224Z
PCC2272TR
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF -20%, +80% 10V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric)
Te kaha 0.22µF Nga tono General Purpose