ECJ-0EC1H100D
PanasonicPanasonic
ECJ-0EC1H100D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-0EC1H100D
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-0EC1H100D
Tau Wae ECJ-0EC1H100D Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±0.5pF
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa ECJ