ECJ-0EB1H821K
PanasonicPanasonic
ECJ-0EB1H821K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-0EB1H821K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 820PF 50V X7R 0402
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-0EB1H821K
Tau Wae ECJ-0EB1H821K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 820PF 50V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa ECJ