ECJ-0EB1E103K
PanasonicPanasonic
ECJ-0EB1E103K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECJ-0EB1E103K
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 25V X7R 0402
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECJ-0EB1E103K
Tau Wae ECJ-0EB1E103K Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 25V X7R 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.022" (0.55mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa ECJ
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa PCC2270DKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose