ECH-U1H681JX5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H681JX5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECH-U1H681JX5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 680PF 5% 50VDC 0805
Ngā Rauemi: ECH-U1H681JX5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECH-U1H681JX5
Tau Wae ECH-U1H681JX5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 680PF 5% 50VDC 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 697987 pcs Pepa Raraunga ECH-U1H681JX5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECH-U(X)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ECHU1H681JX5
PCF1326TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.043" (1.10mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 680pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric)
Te kaha 680pF Nga tono General Purpose