ECH-U1H184JX9
PanasonicPanasonic
ECH-U1H184JX9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECH-U1H184JX9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.18UF 5% 50VDC 2416
Ngā Rauemi: ECH-U1H184JX9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECH-U1H184JX9
Tau Wae ECH-U1H184JX9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.18UF 5% 50VDC 2416 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 136791 pcs Pepa Raraunga ECH-U1H184JX9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) Raupapa ECH-U(X)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2416 (6041 Metric) Ētahi Ingoa ECHU1H184JX9
PCF1564TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.18µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric)
Te kaha 0.18µF Nga tono General Purpose