ECH-U1H104JX9
PanasonicPanasonic
ECH-U1H104JX9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECH-U1H104JX9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC 1913
Ngā Rauemi: ECH-U1H104JX9.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECH-U1H104JX9
Tau Wae ECH-U1H104JX9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC 1913 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139938 pcs Pepa Raraunga ECH-U1H104JX9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Raupapa ECH-U(X)
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1913 (4833 Metric) Ētahi Ingoa PCF1561CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.091" (2.30mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose