ECH-U1C391JX5
PanasonicPanasonic
ECH-U1C391JX5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECH-U1C391JX5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 390PF 5% 16VDC 0603
Ngā Rauemi: ECH-U1C391JX5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECH-U1C391JX5
Tau Wae ECH-U1C391JX5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 390PF 5% 16VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 415342 pcs Pepa Raraunga ECH-U1C391JX5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 16V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa ECH-U(X)
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa PCF1466CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.85mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 390pF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0603 (1608 Metric)
Te kaha 390pF Nga tono General Purpose