ECH-U01332JX5
PanasonicPanasonic
ECH-U01332JX5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECH-U01332JX5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 5% 10VDC 0603
Ngā Rauemi: ECH-U01332JX5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECH-U01332JX5
Tau Wae ECH-U01332JX5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 5% 10VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5563 pcs Pepa Raraunga ECH-U01332JX5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 10V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa ECH-U(X)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ECHU01332JX5
PCF1511TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 10V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0603 (1608 Metric) Te kaha 3300pF