ECH-S1H472GZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1H472GZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECH-S1H472GZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 4700PF 2% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECH-S1H472GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECH-S1H472GZ
Tau Wae ECH-S1H472GZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 4700PF 2% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4739 pcs Pepa Raraunga ECH-S1H472GZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±2% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm) Raupapa ECHS(Z)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECHS1H472GZ
PS1H472G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS)
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial Te kaha 4700pF