ECH-S1H332JZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1H332JZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECH-S1H332JZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 3300PF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECH-S1H332JZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECH-S1H332JZ
Tau Wae ECH-S1H332JZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 3300PF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5241 pcs Pepa Raraunga ECH-S1H332JZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm) Raupapa ECHS(Z)
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECHS1H332JZ
PS1H332J
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyphenylene Sulfide (PPS)
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial Te kaha 3300pF