ECH-A22205JX
PanasonicPanasonic
ECH-A22205JX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECH-A22205JX
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 2UF 5% 220VAC RADIAL
Ngā Rauemi: ECH-A22205JX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECH-A22205JX
Tau Wae ECH-A22205JX Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 2UF 5% 220VAC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4149 pcs Pepa Raraunga ECH-A22205JX.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 220V
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.043" L x 0.551" W (26.50mm x 14.00mm) Raupapa ECHAX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECHA22205JX
P10944
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.004" (25.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 2µF Film Capacitor 220V Polyester, Polyethylene, Metallized Radial Te kaha 2µF