ECE-V1HSR33SR
PanasonicPanasonic
ECE-V1HSR33SR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-V1HSR33SR
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: ECE-V1HSR33SR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-V1HSR33SR
Tau Wae ECE-V1HSR33SR Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.33UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 371835 pcs Pepa Raraunga ECE-V1HSR33SR.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.130" L x 0.130" W (3.30mm x 3.30mm) Rahi / Rahi 0.118" Dia (3.00mm)
Raupapa VS Ripple Current @ Low Frequency 3mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa PCE3079CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.213" (5.40mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 0.33µF Nga tono General Purpose