ECE-T2DA272EA
PanasonicPanasonic
ECE-T2DA272EA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-T2DA272EA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-T2DA272EA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-T2DA272EA
Tau Wae ECE-T2DA272EA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5298 pcs Pepa Raraunga ECE-T2DA272EA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa T-HA Ripple Current @ Low Frequency 3.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.11A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa ECET2DA272EA
P10655
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 2.480" (63.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 80 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 80 mOhm 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 2700µF