ECE-T1EP104FA
PanasonicPanasonic
ECE-T1EP104FA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-T1EP104FA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100000UF 20% 25V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-T1EP104FA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-T1EP104FA
Tau Wae ECE-T1EP104FA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 100000UF 20% 25V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4995 pcs Pepa Raraunga ECE-T1EP104FA.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa T-UP Ripple Current @ Low Frequency 12.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 13.89A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa ECET1EP104FA
P10011
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 3.150" (80.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 100000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 12 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 100000µF