ECE-T1CP124FA
PanasonicPanasonic
ECE-T1CP124FA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-T1CP124FA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120000UF 20% 16V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-T1CP124FA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-T1CP124FA
Tau Wae ECE-T1CP124FA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 120000UF 20% 16V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11279 pcs Pepa Raraunga ECE-T1CP124FA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.575" Dia (40.00mm)
Raupapa T-UP Ripple Current @ Low Frequency 12.42A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.28A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Ētahi Ingoa ECET1CP124FA
P10005
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 3.150" (80.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 17 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 120000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 17 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Te kaha 120000µF Nga tono General Purpose