ECE-P1KP273HA
PanasonicPanasonic
ECE-P1KP273HA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-P1KP273HA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27000UF 20% 80V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-P1KP273HA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-P1KP273HA
Tau Wae ECE-P1KP273HA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 27000UF 20% 80V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5150 pcs Pepa Raraunga ECE-P1KP273HA.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.969" Dia (50.00mm)
Raupapa T-UP Ripple Current @ Low Frequency 12.33A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.18A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Ētahi Ingoa ECEP1KP273HA
P13282
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 3.150" (80.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 15 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 27000µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 15 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 27000µF