ECE-P1HP683HA
PanasonicPanasonic
ECE-P1HP683HA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-P1HP683HA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68000UF 20% 50V SNAP
Ngā Rauemi: ECE-P1HP683HA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-P1HP683HA
Tau Wae ECE-P1HP683HA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 68000UF 20% 50V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5391 pcs Pepa Raraunga ECE-P1HP683HA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.969" Dia (50.00mm)
Raupapa T-UP Ripple Current @ Low Frequency 13.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.15A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Ētahi Ingoa ECEP1HP683HA
P13278
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.984" (25.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 3.622" (92.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 11 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 68000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 11 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Te kaha 68000µF