ECE-A1VKA100B
PanasonicPanasonic
ECE-A1VKA100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-A1VKA100B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: ECE-A1VKA100B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-A1VKA100B
Tau Wae ECE-A1VKA100B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1161872 pcs Pepa Raraunga ECE-A1VKA100B.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa KA Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 51mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P19597CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECE-A1VKA330B
ECE-A1VKA330B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 1264310 pcs
Tikiake: ECE-A1VKA330B.pdf
RFQ
ECE-A1VKA100
ECE-A1VKA100
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL