ECE-A1HN100UI
PanasonicPanasonic
ECE-A1HN100UI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-A1HN100UI
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: ECE-A1HN100UI.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-A1HN100UI
Tau Wae ECE-A1HN100UI Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 441506 pcs Pepa Raraunga ECE-A1HN100UI.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa SU Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 85mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P19591CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose