ECE-A1HKA330Q
PanasonicPanasonic
ECE-A1HKA330Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-A1HKA330Q
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: ECE-A1HKA330Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-A1HKA330Q
Tau Wae ECE-A1HKA330Q Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 756011 pcs Pepa Raraunga ECE-A1HKA330Q.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa KA Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 127.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECEA1HKA330Q
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose