ECE-A1EN331UB
PanasonicPanasonic
ECE-A1EN331UB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-A1EN331UB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: ECE-A1EN331UB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-A1EN331UB
Tau Wae ECE-A1EN331UB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171774 pcs Pepa Raraunga ECE-A1EN331UB.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa SU Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 595mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECEA1EN331UB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose