ECE-A1EKA4R7
PanasonicPanasonic
ECE-A1EKA4R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-A1EKA4R7
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: ECE-A1EKA4R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-A1EKA4R7
Tau Wae ECE-A1EKA4R7 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1528815 pcs Pepa Raraunga ECE-A1EKA4R7.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa KA Ripple Current @ High Frequency 37.4mA @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa ECE-A1EK4R7
ECEA1EK4R7
ECEA1EKA4R7
P812
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 4.7µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECE-A1EKA4R7B
ECE-A1EKA4R7B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1448090 pcs
Tikiake: ECE-A1EKA4R7B.pdf
RFQ
ECE-A1EKA330B
ECE-A1EKA330B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1368037 pcs
Tikiake: ECE-A1EKA330B.pdf
RFQ
ECE-A1EKA4R7I
ECE-A1EKA4R7I