ECE-A1EKA100B
PanasonicPanasonic
ECE-A1EKA100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECE-A1EKA100B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: ECE-A1EKA100B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECE-A1EKA100B
Tau Wae ECE-A1EKA100B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1572045 pcs Pepa Raraunga ECE-A1EKA100B.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa KA Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 47.6mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECEA1EKA100B
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECE-A1CN471UB
ECE-A1CN471UB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 224806 pcs
Tikiake: ECE-A1CN471UB.pdf
RFQ
ECE-A1EKA330B
ECE-A1EKA330B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1368037 pcs
Tikiake: ECE-A1EKA330B.pdf
RFQ
ECE-A1EKA100
ECE-A1EKA100
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL