ECD-GZE2R2B
PanasonicPanasonic
ECD-GZE2R2B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECD-GZE2R2B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 0201
Ngā Rauemi: 1.ECD-GZE2R2B.pdf2.ECD-GZE2R2B.pdf3.ECD-GZE2R2B.pdf4.ECD-GZE2R2B.pdf5.ECD-GZE2R2B.pdf
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECD-GZE2R2B
Tau Wae ECD-GZE2R2B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±0.1pF
Te matotoru (Max) 0.013" (0.33mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa ECD
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa PCC2356CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Te kaha 2.2pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency