ECA-2VHG2R2BJ
PanasonicPanasonic
ECA-2VHG2R2BJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-2VHG2R2BJ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-2VHG2R2BJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-2VHG2R2BJ
Tau Wae ECA-2VHG2R2BJ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 510489 pcs Pepa Raraunga ECA-2VHG2R2BJ.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 31mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 46.5mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA2VHG2R2BJ
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-2VHG470B
ECA-2VHG470B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 106745 pcs
Tikiake: ECA-2VHG470B.pdf
RFQ
ECA-2VHG2R2
ECA-2VHG2R2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL