ECA-2GM4R7
PanasonicPanasonic
ECA-2GM4R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-2GM4R7
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ECA-2GM4R7.pdf2.ECA-2GM4R7.pdf3.ECA-2GM4R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-2GM4R7
Tau Wae ECA-2GM4R7 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 441718 pcs Pepa Raraunga 1.ECA-2GM4R7.pdf2.ECA-2GM4R7.pdf3.ECA-2GM4R7.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa M Ripple Current @ Low Frequency 72mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 122.4mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA-2GM4R7-ND
ECA2GM4R7
P19467
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-2GM330
ECA-2GM330
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 90342 pcs
Tikiake: ECA-2GM330.pdf
RFQ
ECA-2GM4R7B
ECA-2GM4R7B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL