ECA-2CHG4R7I
PanasonicPanasonic
ECA-2CHG4R7I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-2CHG4R7I
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-2CHG4R7I.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-2CHG4R7I
Tau Wae ECA-2CHG4R7I Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 804910 pcs Pepa Raraunga ECA-2CHG4R7I.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 43mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 64.5mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA2CHG4R7I
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-2CM010
ECA-2CM010
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 772055 pcs
Tikiake: ECA-2CM010.pdf
RFQ
ECA-2CHG470
ECA-2CHG470
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 233288 pcs
Tikiake: ECA-2CHG470.pdf
RFQ
ECA-2CHG4R7
ECA-2CHG4R7