ECA-2AHGR47B
PanasonicPanasonic
ECA-2AHGR47B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-2AHGR47B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-2AHGR47B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-2AHGR47B
Tau Wae ECA-2AHGR47B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4332 pcs Pepa Raraunga ECA-2AHGR47B.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 9mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA2AHGR47B
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 0.47µF