ECA-2AHG100I
PanasonicPanasonic
ECA-2AHG100I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-2AHG100I
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 100V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-2AHG100I.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-2AHG100I
Tau Wae ECA-2AHG100I Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 100V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 649836 pcs Pepa Raraunga ECA-2AHG100I.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 54mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa P19552CT Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF