ECA-1JM330I
PanasonicPanasonic
ECA-1JM330I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-1JM330I
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ECA-1JM330I.pdf2.ECA-1JM330I.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-1JM330I
Tau Wae ECA-1JM330I Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1283963 pcs Pepa Raraunga 1.ECA-1JM330I.pdf2.ECA-1JM330I.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa M Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 221mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA1JM330I
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-1JM222
ECA-1JM222
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 67399 pcs
Tikiake: ECA-1JM222.pdf
RFQ
ECA-1JM470I
ECA-1JM470I
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 1549128 pcs
Tikiake: ECA-1JM470I.pdf
RFQ
ECA-1JM330
ECA-1JM330
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL