ECA-1HMR47
PanasonicPanasonic
ECA-1HMR47 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-1HMR47
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ECA-1HMR47.pdf2.ECA-1HMR47.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-1HMR47
Tau Wae ECA-1HMR47 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4517 pcs Pepa Raraunga 1.ECA-1HMR47.pdf2.ECA-1HMR47.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa M Ripple Current @ Low Frequency 5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 8.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA1HMR47
P5173
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 0.47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-1JHG100
ECA-1JHG100
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 1261120 pcs
Tikiake: ECA-1JHG100.pdf
RFQ
ECA-1JHG100I
ECA-1JHG100I
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 935570 pcs
Tikiake: ECA-1JHG100I.pdf
RFQ
ECA-1HMR47I
ECA-1HMR47I
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL