ECA-1HM470
PanasonicPanasonic
ECA-1HM470 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-1HM470
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ECA-1HM470.pdf2.ECA-1HM470.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-1HM470
Tau Wae ECA-1HM470 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1262831 pcs Pepa Raraunga 1.ECA-1HM470.pdf2.ECA-1HM470.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa M Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 221mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA1HM470
P5181
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-1HM470I
ECA-1HM470I
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1841739 pcs
Tikiake: ECA-1HM470I.pdf
RFQ
ECA-1HM331
ECA-1HM331
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 496551 pcs
Tikiake: ECA-1HM331.pdf
RFQ
ECA-1HM4R7
ECA-1HM4R7
Tikiake: ECA-1HM4R7.pdf
ECA-1HM470B
ECA-1HM470B