ECA-1HHG331I
PanasonicPanasonic
ECA-1HHG331I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-1HHG331I
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-1HHG331I.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-1HHG331I
Tau Wae ECA-1HHG331I Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 301673 pcs Pepa Raraunga ECA-1HHG331I.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 410mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 615mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA1HHG331I
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-1HHG3R3
ECA-1HHG3R3
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1359763 pcs
Tikiake: ECA-1HHG3R3.pdf
RFQ
ECA-1HHG470B
ECA-1HHG470B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 50V THRU HOLE
I roto i te taonga: 1139764 pcs
Tikiake: ECA-1HHG470B.pdf
RFQ
ECA-1HHG331
ECA-1HHG331
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL