ECA-1EM471
PanasonicPanasonic
ECA-1EM471 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-1EM471
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ECA-1EM471.pdf2.ECA-1EM471.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-1EM471
Tau Wae ECA-1EM471 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 450933 pcs Pepa Raraunga 1.ECA-1EM471.pdf2.ECA-1EM471.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa M Ripple Current @ Low Frequency 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 816mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA1EM471
P5155
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-1EM472
ECA-1EM472
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 100147 pcs
Tikiake: ECA-1EM472.pdf
RFQ
ECA-1EM471E
ECA-1EM471E
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL