ECA-1EM330I
PanasonicPanasonic
ECA-1EM330I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-1EM330I
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ECA-1EM330I.pdf2.ECA-1EM330I.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-1EM330I
Tau Wae ECA-1EM330I Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1901885 pcs Pepa Raraunga 1.ECA-1EM330I.pdf2.ECA-1EM330I.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa M Ripple Current @ High Frequency 187mA @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa ECA1EM330I Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-1EM331B
ECA-1EM331B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 1084768 pcs
Tikiake: ECA-1EM331B.pdf
RFQ
ECA-1EM331BJ
ECA-1EM331BJ
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 1222120 pcs
Tikiake: ECA-1EM331BJ.pdf
RFQ
ECA-1EM330
ECA-1EM330
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL