ECA-0JM471I
PanasonicPanasonic
ECA-0JM471I Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-0JM471I
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-0JM471I.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-0JM471I
Tau Wae ECA-0JM471I Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1799484 pcs Pepa Raraunga ECA-0JM471I.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa M Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 646mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA0JM471I
P10402TB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose