ECA-0JHG103
PanasonicPanasonic
ECA-0JHG103 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-0JHG103
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-0JHG103.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-0JHG103
Tau Wae ECA-0JHG103 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131878 pcs Pepa Raraunga ECA-0JHG103.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 1.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.898A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA0JHG103
P5514
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose