DZ6J068S0R
PanasonicPanasonic
DZ6J068S0R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DZ6J068S0R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMINI6
Ngā Rauemi: DZ6J068S0R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DZ6J068S0R
Tau Wae DZ6J068S0R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMINI6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 501558 pcs Pepa Raraunga DZ6J068S0R.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 6.8V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 10mA
Te manawanui - Pūrere Pūrere Whakarato SMini6-F3-B
Raupapa - Mana - Max 150mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 6-SMD, Flat Leads
Ētahi Ingoa DZ6J068S0RCT Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 2 Pair Common Anode 6.8V 150mW SMini6-F3-B
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 4V Whirihoranga 2 Pair Common Anode